Máme
světový
kraj

Proč cestovat daleko, když v našem regionu máme mnoho krásných, přímo světových, míst! To je hlavní myšlenka marketingové kampaně „Máme světový kraj“, která vznikla s cílem motivovat návštěvníky k trávení volného času v Moravskoslezském kraji.

Víte, že v našem regionu jsou místa, která se – někdy však s mírnou nadsázkou – nápadně podobají těm světovým? Najdete zde zákoutí, která vás na chvíli přenesou do Francie, Anglie, Vídně, exotické Malajsie či čarodějnického světa Harryho Pottera.

Většina z nich je s těmi světovými spjata nejenom podobou, ale i skrze nevšední příběhy a inspirativní osobnosti. Vydejte se objevovat světový Moravskoslezský kraj již toto léto!

Součástí kampaně je výzva na sociální sítích #vyzvaMSK. Do té jsme zapojili také známé osobnosti z kraje, patrioty, kteří v krátkých spotech postupně představují svá nej místa v kraji. Snový výlet po kraji můžete vyhrát, pokud se zapojíte do soutěže „Pozvi kámoše do kraje“. Ta proběhla ve třech kolech v létě 2020, a to na našem facebooku „Severní Morava a Slezsko”.

Kampaň vznikla pod taktovkou Moravian-Silesian Tourism, destinační společnosti Moravskoslezského kraje.